Witaj internauto!

0
Nie masz produktów w koszyku.

Pędzel GlamBRUSH T13 - nowa linia

More Views

Pędzel GlamBRUSH T13 - nowa linia

Krótki opis

T13

Dostępność: W magazynie

45,00 zł
LUB

Szczegóły

Pędzel T13 to syntetyczny pędzel idealny do nakładanie podkładów w płynie, podkładów w kremie, podkładów mineralnych oraz bronzerów i róży w kremie (w kamieniu i sypkich również). Zastosowanie syntetycznego włosia oraz charakterystyczny płaski kształt główki pędzla sprawia, że jest on typowym flat toperm czyli pędzlem do wklepywania i rozcierania produktu na skórze. Jest wyjątkowo miękki i przyjemny w użyciu! "Ostra" krawędź pędzla pozwala na idealne wpasowanie się włosia pod kości policzkowe. wymiary: długość całego pędzla: ok. 18cm długość włosia: ok. 2,5 cm, wymiary powierzchni płaskiej pędzla: ok. 4 x 3 cm

Recenzje klientów

Wielozadaniowiec Review by Marlena
Cena
Jakość
Świetnie się sprawdza w każdej dziedzinie! Po obejrzeniu filmiku RLM na jago temat, doszłam do wniosku, że muszę go mieć. Nie zawiodłam się. Jakość super! (Dodano 17.11.2017)
Faworyt Review by Klaudia
Cena
Jakość
Świetny pędzel do nakładania podkładu i do konturowania na mokro. Nie ma co zastanawiać się nad zakupem ;) (Dodano 05.11.2017)
<3 Review by Katarzyna
Cena
Jakość
Kupilam go po poleceniu na youtube przez Ewe Red Lipstick Monster :D i absolutnie sie nie zawiodlam, faktycznie wielozadaniowiec. Z racji ze mam duzo pedzli uzywam go glownie do bronzera :) Cudowny, mieciutki.. po prostu super, polecam serdecznie ! (Dodano 29.10.2017)
Nie polecam do podkładu mineralnego!! Review by Daria
Cena
Jakość
Jestem bardzo zawiedziona tym pędzlem. Niestety sklep źle sklasyfikował ten pędzel, bo dodał od siebie w opisie, że nadaje się do podkładu mineralnego. Ten pędzel absolutnie nie nadaje się do tego typu podkładu. Chyba, że ktoś chce sobie zrobić ciapki. Jest zbyt zbity do podkładu mineralnego. Jak dla mnie 45 zł wyrzucone w błoto, bo nie używam w ogóle podkładów płynnych. Na minus także długi czas realizacji zamówienia. (Dodano 17.10.2017)
RLM MIALA RACJE! Review by Monika
Cena
Jakość
Red Lipstick Monster miała rację - pędzel wielozadaniowy! można nim zrobic cały makijaż i świetnie sprawdza się na wyjazdach gdy nie chcę brać wszytskich pędzli a jak najmniejszą ich ilość :) (Dodano 17.10.2017)
Bardzo mięciutki i wszechstronny Review by Anna
Jakość
Cena
Jeden z najbardziej miękkich pędzli do twarzy jakie kiedykolwiek miałam, wyłączając może M Brash, ale to inna półka cenowa. Pędzel wszechstronny nadaje się do bronzera, różu, pudru, jak i do podkładu. Po wyjęciu z opakowania ma trochę chemiczny zapach, ale po praniu przeszło. Jak za tą cenę, na 5+ myślę, że wrócę jeszcze po jakieś pędzle do oczu. (Dodano 23.08.2017)
świetny! Review by Weronika
Jakość
Cena
Powiem krótko: mięcutki, ostre krawędzie, gęste włosie; idealny do konturowania, ale do podkładu, różu czy pudru też się sprawdzi :) (Dodano 21.08.2017)
Fantastyczny! Review by Aleksandra
Jakość
Cena
To mój pierwszy GlamBrush - jestem zachwycona. Mięciutki, świetnie robi robotę jeśli chodzi o konturowanie, rozciera wszystko jak powinien. Wart każdej złotówki! (Dodano 12.08.2017)
Idealny! Review by Paulina
Jakość
Cena
Idealny. Miękki. Wszechstronny. Must have! (Dodano 06.08.2017)
Najlepszy Review by Sylwia
Jakość
Cena
Zakupiłam go zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami o jego świetnej jakości i wielozadaniowości i nie zawiodłam się. Świetnie rozprowadza każdy podkład, po czym można wykonać nim także konturowanie, bo ma do tego idealny kształt. Szczerze polecam i koniecznie muszę wypróbować inne pedzle z nowej linii. (Dodano 01.08.2017)
Cudowny! Review by Joanna
Jakość
Cena
Pędzie T13 to najlepszy pędzel do konturowania jakiego używałam. Jakość jest świetna, włosie supermiękkie! Bardzo dobrze nakłada się nim zarówno produkty sypkie jak i kremowe! Gorąco polecam!!! (Dodano 19.07.2017)
Super! Review by Kornelia
Jakość
Cena
Czaiłam się na ten pędzel tak długo zanim w końcu się na niego zdecydowałam, że ho ho! Cena pędzla dla mnie nie była mała, ale po używaniu go stwierdzam, że jest adekwatna. Pędzel świetnej jakości, włosie mięciutkie, nie wypada, prezentuje się bardzo elegancko. Nigdy nie potrafiłam EUR tak pięknie, precyzyjnie i szybko wykonturowac jak za jego pomocą. Jestem bardzo zadowolona, polecam! (Dodano 19.07.2017)
Bajka Review by Magdalena
Jakość
Cena
Pędzel cudo!! Mięciutki, ma odpowiedni kształt, wielozadaniowy, świetnej jakości. Malowałam nim już siebie i klientki ledwo go kupiłam. Wspaniale nadaje się do konturowania, podkładu w płynie i pudru mineralnego. Jest nieziemski, dlaczego? Lekki, elegancki, łatwy w utrzymaniu. Nie wychodzi włosie, jest odpowiednio miękki ale nie za bardzo. Nie ma zbyt wygórowanej ceny. Jestem zakochana w produktach Hani. Zaczęłam testować pędzle i cienie od kilku miesięcy, a to jak jestem miło zaskoczona może świadczyć fakt, iż wciąż powiększam kolekcję produktów kupowanych w Glam Shop. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, że mamy Polkę, która pięknie maluje kobiety ale też produkuje tak wysokiej jakości kosmetyki i akcesoria. Brawo, brawo, brawo!!
(Dodano 25.06.2017)
Super Review by Justyna
Jakość
Cena
Pedzel dzis wytestowany na maxa po kolei podklad korektor puder bronzer rozswietlacz caly makijaz wykonany jednym pedzlem czego chciec wiecej. Pedzel jest mieciutki nie pozostawil zasnych smug mizialam sie nim chyba przez 20 minut i nie chcialam konczyc jestem bardzo zadowolona dziewczyny jak potrzebujecie jednego porzadnego pedzla do wszystkiego to nie ma sie nad czym zastanawiac zamawiajcie.
(Dodano 21.06.2017)
Świetny pędzel!!! Review by karolina
Jakość
Cena
Wahałam się czy go kupić chociaż czekałam na niego długo,teraz mam go od kilku dni,robiłam nim pełny make up i potwierdzam że faktycznie jest to pędzel do wszystkiego.Super miękki, fajnie się domywa.Jestem zadowolona w 100%. (Dodano 10.06.2017)
Idealny Review by Klaudia
Jakość
Cena
Pędzel idealny dosłownie do wszystkiego. Ma bardzo uniwersalny kształt. Do konturu, bronzera, różu, rozświetlacza no i oczywiście do aplikowania podkładu. Mój ulubieniec i nie wiem, jak wcześniej mogłam bez niego żyć. Jeśli ktoś zastanawia się nad jego zakupem to polecam kupować. (Dodano 06.06.2017)
Mięciutki Review by Ola
Jakość
Cena
To jest tak miękki pędzel... :O Dzisiaj dostałam paczkę (nowa wersja pędzla) i nie mogłam się powstrzymać, żeby nie napisać od razu tutaj komentarza. Świetnie się nim konturuje i nakłada podkład. Jest bardzo przyjemny w dotyku - używanie go jest jak tulenie małych kotków :D Cudowny! (Dodano 05.06.2017)
Extra miękki pędzel Review by Ewelina
Jakość
Cena
Naprawdę godny polecenia pędzel (Dodano 19.05.2017)
Świetny :-) Review by Iza
Jakość
Cena
Pędzel jest bardzo dobry i nadaje się do wielu zadań, można nakładać nim nie tylko produkty w kremie, ale także pięknie wyglądają prasowane kosmetyki nałożone nim :-) (Dodano 08.04.2017)
Świetny :-) Review by Iza
Jakość
Cena
Pędzel jest bardzo dobry i nadaje się do wielu zadań, można nakładać nim nie tylko produkty w kremie, ale także pięknie wyglądają prasowane kosmetyki nałożone nim :-) (Dodano 07.02.2017)
Super Review by Joanna
Jakość
Cena
Nakladam nim podklad. Wczesniej robilam ta gaczeczka lub palcami. Teraz niewyobrazam sobie zeby nie uzyc mojego cudownego pedzla. Jest niesamowity. Pecam wszystkim. Brawo Heneczka!!! (Dodano 19.12.2016)
Świetny do konturowania Review by Juliana
Jakość
Cena
Spróbowałam go do podkładu ale efekt nie zachwycał. Jednak daję z czystym sumieniem 5 gwiazdek :). Pędzel jest znakomity do konturowania twarzy. Zazwyczaj konturuję twarz na sucho, ale na mokro również się sprawdza. Używam go czasem do rozświetlacza i również sprawdza się bardzo dobrze. Mam go od około miesiąca, ma za sobą sporo prań i do tej pory nic się z nim nie dzieje :). (Dodano 19.12.2016)
Cudo Review by Ola
Jakość
Cena
Gdy tylko zobaczyłam ten pędzel od razu się w nim zakochałam. Przede wszystkim jest on wykonany bardzo solidnie, a włosie jest niesamowicie przyjemne w dotyku i mięciutkie a jednocześnie idealnie zbite! Gdy tylko przejechałam nim po skórze to wiedziałam już, że dotychczas używany Hakuro H24 pójdzie w odstawkę. Nie sądziłam, że aplikacja bronzera może być tak przyjemna i jednocześnie niesamowicie precyzyjna! Ten pędzel jest genialny, dziękuję Haniu. :) (Dodano 09.12.2016)
Super Review by Małgorzata
Jakość
Cena
Bardzo dobrze rozprowadza sie nim podkład , po nałożeniu wyglada twarz bardzo naturalnie super (Dodano 02.12.2016)
Ideał do konturowania! Review by Natalia
Jakość
Cena
Pędzel przede wszystkim służy mi do precyzyjnego konturowania twarzy chłodnym odcieniem. Za pomocą T13 czynność ta jest dziecinnie prosta - wystarczy zrobić prostą linię, kilka razy pociągnąć pędzlem i idealnie rozmyty cień na naszej twarzy gotowy :) Świetnie posłuży również do rozświetlacza oraz pudrowania twarzy na zasadzie wklepania pudru. Podkład tez nakłada bardzo sprawnie. Co do jakości nie mogę powiedzieć złego słowa. Nic się nie odkleja, włosie nie wypada i jest tak samo miękkie jak na początku, a pędzel mam od roku. Moim zdaniem - jeden z glambrushowych must have :) (Dodano 27.11.2016)
Nowatorskie cudo Review by Weronika
Jakość
Cena
dałabym za jakość 5 gwiazdek, ale po niedługim użytkowaniu trzeba było kleić. od początku nie był dobrze sklejony - lekko się ruszała skuwka.
ale ten kształt... po prostu cudo. do podkładu, różu, rozświetlacza, do ocieplania twarzy ( lubię precyzyjniejsze konturowanie t11 ;)) lub do nakładania słabo matującego pudru. bardzo dobrze zbity, miękkie, miłe w dotyku włosie, lekko się odkształca ( ale od czego są brush guardy ), dobrze pierze. jednym słowem - polecam ;D (Dodano 26.11.2016)
Rewelacja Review by Wenus100
Jakość
Cena
Pędzel godny polecenia, rewelacyjnie spisuje się do konturowania twarzy. Praca z nim to czysta przyjemność. (Dodano 24.11.2016)
Idealny do konturowania :-) Review by Agnieszka
Jakość
Cena
To jest mój pierwszy pędzel tej marki ale jestem pewna że nie ostatni :-) Świetna jakość w dobrej cenie. Polecam (Dodano 16.11.2016)
idealny:) Review by Małgorzata
Cena
Jakość
Od niedawna używam pędzli do nakładania podkładu i to właśnie tym pędzlem i jestem bardzo zadowolona . I teraz nie wyobrażm sobie innego sposobu nakładania(pierwszy pędzel na którym mam zamiar zbudować swój indywidualny zestaw do makijarzu). (Dodano 09.11.2015)
Wielozadaniowy ideał! Review by Natalia
Jakość
Cena
Pędzel po prostu idealny zarówno do nakładania podkładu, rozcierania korektora, konkurowania twarzy i wklepania pudru. Mam od około roku i nic sie z nim nie dzieje, włosie nie wypada, nie traci kształtu i koloru. Za bardzo przystępna cenę otrzymujemy niezastąpiony wielofunkcyjny pędzel! Gorąco polecam :) (Dodano 06.10.2015)
Ulubiony Review by Monika
Cena
Jakość
Świetny pędzel do podkładu i korektora pod oczami. Bardzo odpowiada mi to, że jest płasko ścięty. Nakładanie nim podkładu to sama przyjemność. (Dodano 25.08.2015)
Świetny Review by Martha_Carola
Cena
Jakość
Pędzel świetnej jakości, zamówiłam go w celu nakładania podkładu, ale świetnie spisuje się również jeżeli chodzi o rozprowadzanie korektora pod oczy. Zakup jak najbardziej udany. Polecam wszystkim!!! (Dodano 09.07.2015)
Cudny Review by Katarzyna
Jakość
Cena
Kolejny mój ulubieniec używam go głównie go konturowania, jest mięciutki, pięknie rozciera. Ne wyobrażam sobie makijażu bez niego. Sprawdza się również do różu, jeżeli chodzi o nakładanie podkładu, zdecydowanie wolę Glamsponge:) Siostra i mama tak zakochały się w nim,że musiał im też go zamówić :) (Dodano 06.07.2015)
Mega :) Review by Marta
Cena
Jakość
Uwielbiam go! Równo nakłada podkład, nie "pije" go za dużo (nakładam tyle, co zwykle) nawet go nie nawilżam, bo w sumie nie trzeba :) Aha i nie podrażnia mojej skóry (a mam wrażliwą i suchą) (Dodano 14.05.2015)
Super.Wart swojej ceny Review by ELŻBIETA
Cena
Jakość
Jestem z niego zadowolona.Używam go głównie do konturowania i robi to super dzięki temu,że jest podłużny,powiedzmy prostokątny.Inne pędzle się chowają.Jest mięciutki,milutki.Gdybym miała go kupić drugi raz zrobiłabym to z miłą chęcią.Polecam filmik o konturowaniu tym pędzlem Karoliny Zientek. (Dodano 16.04.2015)
Nie jest to tak dobry pędzel jak oczekiwałam Review by Nikolina
Cena
Jakość
Niestety ale jestem zawiedziona tym pędzlem 4 włoski odstawały od reszty i były dłuższe od pozostałych (musiałam je przyciąć) i wyszły z niego 2 włoski gdy tylko przejechałam nim po ręku aby sprawdzić jego miękkość, owszem jest miękki ale jak dla mnie jest zbyt mało zbity i "lejący się" aby nakładać nim podkład a zwłaszcza do tej funkcji go zakupiłam (Dodano 30.03.2015)
Rewelacja Review by Monika
Cena
Jakość
Pędzel idealny, do pudru super, do konturowania rewelacja, mięciutki i przyjemny w dotyku serdeczne polecam (Dodano 26.03.2015)
Wielofunkcyjny Review by Aleksandra
Jakość
Cena
Myślę, że wszystko na temat tego pędzla zostało już powiedziane. Zamówiłam go z myślą o konturowaniu, jednak dobrze tez sprawdza się do nakładania podkładu. Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia , to że już przy pierwszym użyciu wypadły z niego 3 włoski, mam nadzieję, że nie będą wypadać dalej.. (Dodano 25.03.2015)
Solidny godny polecenia Review by teresa
Cena
Jakość
Bardzo dobry pędzel godny polecenia , miękkie włosie solidnie obsadzone nic dodać nic ująć . Bardzo ładnie zapakowany na pewno skuszę się na inne pędzle . (Dodano 18.02.2015)
doskonały Review by Justyna
Cena
Jakość
Pędzel uniwersalny, super do konkurowania, do różu, do rozswietlacza. Miękki i milutki a po umyciu nadal idealny. (Dodano 07.02.2015)
Niezastąpiony Review by RozowyKuferek
Cena
Jakość
Ten niepozorny pędzlak jest NIEZASTĄPIONY. Nałożymy nim pięknie podkład, wykonturujemy buziaka, a i róż nie będzie dla niego problemem. Jego kształt umożliwia nam precyzyjną aplikację podkładu pod oczami i przy nosie. Ma bardzo przyjemne włosie, malowanie nim to czysta przyjemność. Nie smuży, nie plami. Pięknie rozciera. Wyprany nie gubi włosa, a w GLAM osłonkach na pewno nie zniekształci się. Polecam! (Dodano 07.02.2015)
Bardzo fajny! Review by Ewa
Cena
Jakość
Teraz robię nim cały makijaż twarzy: podkład, korektor, puder, bronzer, róż. Pędzel naprawdę wielofunkcyjny :) (Dodano 02.02.2015)
Idealny do bronzera Review by Katarzyna
Cena
Jakość
Zamówiłam go w celu nakładania nim podkładu, ale zmieniłam zdanie i zaczęłam używać go do nakładania bronzera. Świetnie się nim nakłada i rozciera produkt co daje niesamowicie naturalny efekt. (Dodano 29.12.2014)
polecam Review by Maja
Cena
Jakość
Witam,
cena ok.
miękkość +
wygląd +
przesyłka +
Mam kilka pędzli do pokładu, ale ten jest godny polecenia.
Pani Haniu dziękuję i gratuluję kolekcji. (Dodano 24.12.2014)
Polecam Review by Maja
Cena
Jakość
Witam,
cena ok.
miękkość +
wygląd +
przesyłka +
Mam kilka pędzli do pokładu, ale ten jest godny polecenia.
Pani Haniu dziękuję i gratuluję kolekcji.
(Dodano 23.12.2014)
Cudowny Review by Monika
Cena
Jakość
Mój pierwszy pędzel do podkładu więc nie mam porównania z innymi. Zastanawiam się tylko jak ja do tej pory używałam dłoni zamiast pędzla do podkładu?:) Jest też świetny do korektora pod oczy. (Dodano 18.12.2014)
Precyzyjny Review by Małgorzata
Cena
Jakość
Duży ale i dokładny. Używam go do podkładu i do korektora. Bardzo dobrze blenduje przejście między podkładem i korektorem. Ułatwia i przyspiesza pracę. Polecam :) (Dodano 02.10.2014)
Jednym słowem: IDEALNY Review by Izabela
Cena
Jakość
Zakochałam się w nim od piewszego użycia. Teraz makijaż jest jeszcze większą przyjemnością. Jest tak delikatny i miękki, że nie chce się go odrywać od twarzy. Idealny do podkładu, korektora czy pudru. Świetny!!! :) (Dodano 11.09.2014)
Update poprzedniej recenzji:) Review by Anna
Jakość
Cena
Wcześniej pisałam, że używam go do podkładu i jest genialny. Zaczęłam używać go do bronzera i jest genialniejszy :) Muszę chyba kupić drugi, żeby mieć go do obu tych czynności... (Dodano 03.09.2014)
świetny! Review by Anna
Jakość
Cena
Używam tego pędzla do podkładu, jest równie dobry jak T2. Szybko i dokładnie rozprowadza podkład, jeśli się spieszę to rozcieram nim też korektor pod oczami, dzięki swojemu kształtowi do tego też sprawdza się idealnie. Polecam! (Dodano 24.08.2014)

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub zarejestruj się