Witaj internauto!

0
Nie masz produktów w koszyku.

pędzel GlamBRUSH T22 - seria limitowana

More Views

pędzel GlamBRUSH T22 - seria limitowana

Krótki opis

GlamBRUSH T22

Dostępność: W magazynie

35,00 zł
LUB

Szczegóły

Pędzel syntetyczny typu kabuki o zbitej, dużej ilości włosia. Idealny do rozprowadzania płynnych podkładów oraz minerałów sypkich i w kamieniu.

Recenzje klientów

Polecam :-) Review by Monika
Jakość
Cena
Pędzel mięciutki, bardzo łatwowo i szybko rozprowadza się nim podkład.Zdecydowanie polecam :-) (Dodano 18.01.2017)
Cuuudo :) Review by Katarzyna
Jakość
Cena
Zakochałam się w tym pędzlu. Świetnie się nim pracuje. Pięknie rozprowadza odkład. Strzał w dziesiątkę!!! (Dodano 17.01.2017)
Bardzo dobry, ale... Review by Natalia
Jakość
Cena
Pięknie wygląda, włosie miłe w dotyku, świetnie rozprowadza podkład mineralny, nie robi smug ani plam. Ale trzonek jest dla mnie za gruby i ciężki, niezbyt wygodnie mi się nim pracuje. Trzonek T23 jest idealny i dobrze się nim pracuje. Z T22 polubiłam się najmniej, pozostałe pędzle z tej kolekcji to rewelacja. (Dodano 14.01.2017)
Doskonały Review by Maria
Jakość
Cena
Jest to pędzel doskonały do nakładania podkładu, żadnych smug, efekt ultra naturalny, pięknie wprowadza podkład w skórę. Doskonały także do bronzera, do pudru. Czułam, że będzie świetny, ale że aż tak to się nie spodziewałam. Łatwo się czyści i w miarę szybko schnie. Włosia jest dużo, jest mega przyjemny. (Dodano 12.01.2017)
5/5 Review by An
Jakość
Cena
Bardzo miękkie włosie, ściśle "napakowane". Idealny do sypkich minerałów. Nadaje się do aplikacji pudru ruchem stemplującym. :) Polecam (Dodano 12.01.2017)
Justyna Review by Justyna
Jakość
Cena
pędzel rewelacja, nakłada się podkład świetnie,bez smug polecam bardzo . (Dodano 12.01.2017)

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub zarejestruj się