Witaj internauto!

0
Nie masz produktów w koszyku.

Pędzel GlamBRUSH T16

More Views

Pędzel GlamBRUSH T16

Krótki opis

pędzel T16

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 33,00 zł

Cena promocyjna: 20,00 zł

LUB

Szczegóły

Pędzel T16 - wykonany jest z włosia syntetycznego, białego, jedwabistego - charakteryzuje się niesamowitą miękkością oraz elastycznością - na zdjęciu widać jak włosie poddaje się samo ułożeniu - pędzel dostosowuje się do nacisku dłoni - to absolutna nowość na rynku!!! używając tego pędzla mamy wrażenie, że włosie jest 'sklejone' przez co osiągamy bardzo gładkie wykończenie. Idealny do nakładania podkładów i korektorów a także róży i bronzerów w kremie! orientacyjne wymiary włosia: długość po krótszej stronie: 1,5 cm długość po dłuższej stronie: 2,5 cm średnica: ok. 2,3cm

Recenzje klientów

:> Review by Ewelina
Cena
Jakość
Niestety ten pędzel się nie sprawdził. Włosie mocno się odkształcało i po krótkim czasie zaczęło mocno wypadać. (Dodano 26.11.2016)
Idealny :) Review by KINGA
Cena
Jakość
Doskonały pod wieloma względami i z wielu powodów :) mięciutki , wielkość odpowiednia , długość włosia idealna tak aby sprawdził się do mokrych jak i suchych produktów , świetnie się myje , żaden włosek mi nie wypadł nie odkształcił się nie mam z nim żadnych problemów a do tej pory używałam go do podkładu i korektora , mam suchą cerę i pod oczami świetnie rozprowadza korektor , wokół nosa i na powiekach. Po myciu jest dokładnie taki sam jak przed , , myje go mydłem antybakteryjnym w kostce i świetnie się domywa . Mam już 5 pędzli i żaden mnie nie zawiódł a raczej zaskoczył:))))))))))) (Dodano 16.11.2016)
Ciężki do zdefiniowania Review by Patrycja
Cena
Jakość
Pędzel enigma. Niby tak, ale...
Po pierwsze włosie jest cudowne w dotyku i niesamowicie delikatne - to na plus. Ale z drugiej strony skuwka delikatnie się rusza, włosie po praniu jest nierównomierne, jakby jest go mniej, nie jest już takie lejące. Z zabrudzeń produktami sypkimi myje się banalnie prosto, gorzej z postaciami płynnymi, tu już się trzeba nagimnastykować. Generalnie ciężki do użytku z podkładami płynnymi, świetnie za to sprawdza się u mnie w aplikacji pudru pod oczy - nabiera niewielką ilość produktu i idealnie delikatnie ją wklepuje. Nie próbowałam do nakładania bronzera, myślę, że może tu by się sprawdził. Generalnie trzeba go mieć, żeby ocenić ;) (Dodano 01.11.2015)
Dla mnie ten pędzel to porażka Review by Aleksandra
Cena
Jakość
Największa porażka w kolekcji Glam pędzli. Włosi jest zbyt miękkie, nie nabiera produktu, nie nakłada, nie rozciera. Bardzo trudny w czyszczeniu. Pełen zawód, nie polecam (Dodano 27.09.2015)
Wielkie rozczarowanie Review by Katarzyna
Cena
Jakość
Ten pędzel to moje największe rozczarowanie. Kupiłam go ponieważ wiele pędzli do podkładu podrażnia moją skórę, a ten wyglądał na bardzo miękki i delikatny. Włosie jest oczywiście niesamowicie miękkie, jednakże według mnie nie nadaje się do aplikacji płynnych podkładów. Wilgotne włosie strasznie zlepiało się ze sobą i było zbyt delikatne, by pędzel trzymał swój kształt. W dodatku włosie to schło bardzo długo - pędzel był wilgotny na dwa dni po umyciu, przez co też nie nadaje się do codziennego użytku. (Dodano 20.09.2015)
:( Review by Ewa
Cena
Jakość
Pędziel jeśli chodzi o włosie - nieziemsko miękki. Jednak po praniu włosie straciło sztywność. Nie za bardzo wiem jak teraz go używać... (Dodano 27.08.2015)
Zaskakujący Review by Benia
Cena
Jakość
Pędzel enigma- przy pierwszym użyciu baardzo ok, ale włosie po praniu w szarym mydle i dezynfekcji sprejem do pędzli z Inglota zachowuje się jak posklejane- nie ma już tej sztywności. Nie do końca odpowiada mi ta forma, ale faktycznie- korektorów nie smuży ;) (Dodano 12.08.2015)
KOCHAM!!! Review by Monika
Cena
Jakość
Pędzel jest cudowny do nakładania korektora pod oczami! Jest niesamowicie miękki i delikatny, aż chce się go ciągle dotykać :D (Dodano 09.05.2015)
Świetny Review by ALINA
Cena
Jakość
Świetny pędzel zarówno do korektora jak i podkładu w płynie. Daje większe krycie niż duofiber ( mój ulubiony rodzaj pędzli). Wypróbowałam go również do bronzera w kompakcie, jednak znacznie lepiej sprawdza się z kosmetykami płynnymi. NIEZWYKLE MIĘKKI I DELIKATNY. Niesamowite włosie! Szczególnie polecam osobom o delikatnej, wrażliwej i podrażnionej cerze. Z pewnością będą nim zachwycone! (Dodano 05.02.2015)

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub zarejestruj się