Witaj internauto!

0
Nie masz produktów w koszyku.

Pędzel GlamBRUSH T1

More Views

Pędzel GlamBRUSH T1

Krótki opis

Pędzel idealny do nakładania podkładów w płynie, w kremie, w kamieniu, pudrów sypkich, prasowanych, róży do policzków

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 35,00 zł

Cena promocyjna: 25,00 zł

Szczegóły

Pędzel T1 został zaprojektowany z myślą o nakładaniu podkładu. Włosie to połączenie nie farbowanego naturalnego włosia kozy oraz białych włosów syntetycznych (tak zwany pędzel duo fiber). Taka kombinacja włosia pozwala na delikatną aplikację nawet najcięższych produktów - efekt air brush. Pędzel świetnie rozprowadza również róże do policzków oraz pudry w kamieniu i sypkie. Jest wyjątkowo gęsty jak na pędzle tego typu co pozwala na błyskawiczną aplikację produktów na dużych partiach twarzy. wymiary: długość całego pędzla 19,5cm długość włosia 4cm średnica włosia około 4,5cm

Recenzje klientów

zostawia smugi Review by ELA
Jakość
Cena
Chciałam wypróbować coś nowego do nakładania podkladu.Do tej pory uzywalam Hakuro H51 i byłam z niego zadowolona i tak dalej zostanie.T1 rozprowadza u mnie podklad zostawiając smugi i muszę dopracować rękoma.Może to ja nie potrafię dobrze tego zrobić,nie wiem.Ogólnie pędzel super jakości,co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń (Dodano 16.04.2015)
Za duży Review by Marta
Cena
Jakość
Jak dla mnie pędzelek ten jest za duży do nakładania podkładu. Ładnie rozprowadza podkład na dużych powierzchniach, ale przy nosie jest już dużo gorzej. Był by idealny gdyby był trochę mniejszy. To jedyny pędzelek (z 7) jaki zamówiłam i byłam nie zadowolona. Myślę, że Pędzel GlamBRUSH T5 byłby dużo lepszy i na drugi raz go zamówię, tylko ciągle go nie ma w magazynie ;)) (Dodano 25.03.2015)
Prawie ideał :) Review by Patrycja
Cena
Jakość
PLUSY :
-Wygodna lekka rączka
-Mogę nim wykonać większość makijażu twarzy
-Włosie idealnej długości
i przede wszystkim zużywa baaardzo mało podkładu i daje piękne wykończenie

MINUSY:
-mam bardzo wrażliwą skórę na policzkach i troszkę mnie kłuje
-miałam nadzieję że będzie troszkę większy (Dodano 21.02.2015)
Polecam Review by ALINA
Cena
Jakość
Pędzel używam do podkładu. Sprawdza się świetnie. W porównaniu z Inglotem TG27 jest sztywniejszy ( nie mylić z mniej delikatny), co jest jego plusem.Bardzo przyjemny w kontakcie ze skórą. Nie drapie. Bardzo dobrze się go czyści. Prałam go kilka razy. Włosy nie wychodzą. Polecam! (Dodano 05.02.2015)
Kocham <3 Review by Zuzia
Cena
Jakość
To mój pierwszy pędzel do podkładu tego typu. Jestem bardzo zadowolona. Nic tak idealnie nie współgra z podkładem helphy mix. Nakładając nim róż w kamieniu uzyskuje naturalny efekt. Bardzo polecam :D (Dodano 28.01.2015)
świetny Review by Joanna
Jakość
Cena
mój ulubieniec! do pudru, do rozblendowania za dużej ilości różu, po prostu do kochania :) (Dodano 17.01.2015)
polecam Review by Magdalena
Cena
Jakość
Jak dla mnie wszystko jest z nim ok po za jednym szczegółem. Pomimo wielu zastosowań i wielu czyszczeń, nadal przy nakładaniu podkładu wypadają mu włoski. Każdorazowo jest to tak ok 2 włoski. Czuje to dokładnie ponieważ drapie mnie po nosie :) Ale i tak kupiłabym go jeszcze raz. (Dodano 28.12.2014)
świetny dla naturalnego efektu Review by Viviana
Cena
Jakość
jest świetny do nakładania cienkiej warstwy podkładu, błyskawicznie go rozprowadza i od kilku miesięcy cały czas wygląda jak nowy :) (Dodano 16.12.2014)
uwielbiam Review by Sylwia
Cena
Jakość
nakladam nim studiofix z maca, ulubiony pedzel i rewelacyjnie sie pierze (Dodano 14.11.2014)
Same plusy! Review by Patrycja
Cena
Jakość
Przesyła doszła ekspresowo, a na dodatek urzekł mnie sposób w jaki zapakowane były pędzle. Polecam. (Dodano 12.09.2014)
Zawiodłam się Review by Ewelina
Jakość
Cena
Miałam w planach kupić taki pędzel od dłuższego czasu. Mam już jeden, z Real Techniques, ale był mniejszy więc przeznaczyłam go do różu. Potrzebowała większy do podkładu. Ten miał być strzałem w dziesiątkę, a tu niewypał. Pędzel wykonany jest bez zarzuty, ale nie nakłada dobrze podkładu. Zostawia smugi, nie rozprowadza równomiernie. Szkoda. Nie wiem, może będzie współgrał z innymi podkładami (używamłam z Estee Lauder Double Wear i Atelier Paris Waterproof Liquid Foundation). Szkoda. (Dodano 18.08.2014)
Rewelacja Review by Karolina
Cena
Jakość
Pędzel idealnie mięciutki, włosie porządne, wykonanie pierwszej jakości. Aplikacja podkładu dużo prostsza, praca z pędzlami to na prawdę przyjemność. Polecam (Dodano 01.07.2014)
cudowny - polecam! Review by Emilia
Cena
Jakość
Muszę przyznać że T1 to jest to co kocham najbardziej. Nigdy nie miałam takiego pędzla i nie byłam przekonana jak będę nim niby nakładać podkład skoro ma takie rzadkie włosie... ZAKOCHAŁAM SIĘ ! w życiu nie robiło mi się tego tak łatwo, przyjemnie i nie miałam tak naturalnego efektu na buzi.... CUDO, CUDO, CUDO! Nie wiem jak to się dzieje, ale jest cudownie milusi mięciusi, idealny - H50 z hakuro to przy nim tragedia jakaś teraz :D
Dobra robota i dziękuję :) (Dodano 24.06.2014)
dobry pędzel Review by Anna
Cena
Jakość
Pędzel dobry do podkładu, zostawią cieniutką warstwę produktu na twarzy, więc myślę, że nadaje się dla osób z niewielkimi problemami na buźce. Parę włosków wyleciało przy myciu i pierwszym użyciu, ale to raczej standard przy tego typu pędzlach. Po myciu nakładam odżywkę, to mu naprawdę dobrze służy:) (Dodano 03.06.2014)
Pędzelek idealny. Review by LoveandLovelynails
Jakość
Cena
Pędzel "skunks" jest idealnym pędzlem do podkładu. Nadaje tylko mgiełkę produktu, nadając przy tym cerze naturalnego look 'u. Uwielbiam i Polecam. (Dodano 31.05.2014)

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub zarejestruj się