Witaj internauto!

0
Nie masz produktów w koszyku.

pędzel GlamBRUSH T22 - seria limitowana

More Views

pędzel GlamBRUSH T22 - seria limitowana

Krótki opis

GlamBRUSH T22

Dostępność: Brak w magazynie

35,00 zł

Szczegóły

Pędzel syntetyczny typu kabuki o zbitej, dużej ilości włosia. Idealny do rozprowadzania płynnych podkładów oraz minerałów sypkich i w kamieniu.

Recenzje klientów

Super Review by Alicja Piękny las
Cena
Jakość
Genialny do podkładu mineralnego, niezastąpiony. (Dodano 28.07.2017)
ulubiony a zaczął łysieć :/ Review by Anna
Cena
Jakość
Pędzla używam od jakichś 3 miesięcy i to jeden z moich ulubionych pędzli do podkładu, ale zauważyłam, że ostatnio zaczął bardzo tracić włosie w trakcie mycia. Zaznaczę, że myję go jak każdy inny pędzel do podkładu jaki posiadam oraz suszę go włosiem do dołu. Z żadnym się tak nie dzieje mimo że niektóre posiadam od kilku lat :/ (Dodano 12.07.2017)
Bardzo dobry z małym minusem Review by Agnieszka
Cena
Jakość
Pierwszy pędzel, który pokochałam za to jak nakłada podkład. Szybko i równomiernie - cudo, zastąpiło gąbeczkę. Minusem jednak jest to, że po ok. miesiącu używania popękał lakier na trzonku. Pęknięcia wychodzą ze skuwki, wygląda to mało estetycznie :( (Dodano 14.05.2017)
Dobry pędzel Review by Oktawia
Cena
Jakość
Super szybko nadkłada się tym pędzlem podkład więc jestem z tego bardzo zadowolona, dla mnie gruby trzonek nie stanowi problemu i wygodnie mi się go użytkuje . Niestety po kilku myciach pod wpływem wody trzonek dosłownie pękł, farba zaczęła odpadać, słabo to wygląda- pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją. Nie przeszkadza mi to to w użytkowaniu ale trochę nie miło się zaskoczyłam. (Dodano 02.05.2017)
Super Review by Ewelina
Cena
Jakość
Świetny pędzel do podkładu. Był moim ulubieńcem do czasu zakupu T101. Nadal go lubię, ale jednak ten nowy jest jeszcze lepszy. (Dodano 30.04.2017)
Świetny pędzel Review by Martyna
Cena
Jakość
Pędzel fenomenalny do podkładu. Bardzo dobrze go rozprowadza i wpracowuje w skórę i dzięki temu podkład wygląda świeżo na twarzy. Jest bardzo zbity, co dla mnie jest plusem. Jednak po kilku (!) użyciach popękała mi rączka, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę za jakość. Mam nadzieję, że nie wpłynie to w późniejszym czasie na jego użytkowanie, ponieważ pędzel sam w sobie jest fantastyczny. (Dodano 25.04.2017)
zachwycona Review by Elwira
Cena
Jakość
To jest najlepszy pedzel do podkladu jaki w zyciu mialam. Bije na glowe wszelkie gabeczki i inne akcesoria ktorych dotychczas uzywalam. Zakochalam sie w nim juz przy pierwszym uzyciu, a makijaz dzieki niemu jest czysta przyjemnoscia. Nie wyobrazam sobie uzywac czegokolwiek innego. Haniu dziekuje za to cudo! (Dodano 21.04.2017)
Genialny, ale! Review by Karolina
Cena
Jakość
Odejmuję gwiazdki za jakość, ponieważ mam z tym pędzlem potężny kłopot. Po kilku myciach zaczął koszmarnie śmierdzieć. Jest to jedyny pędzel, który coś takiego robi - mam kilka innych, także z kolekcji limitowanej. Nie ma znaczenia czym go myję, i tak zawsze chwilę po umyciu zaczyna cuchnąć i zapach utrzymuje się po wyschnięciu. Mogłabym uznać, że to moja wina, gdyby nie wspomniany fakt - mam więcej pędzli glambrush, wszystkie myję tak samo.
Lakier na trzonku także popękał po paru myciach (w T23 nie).
Nie wiem czy używanie go w takim stanie jest bezpieczne.
Kłopot dla mnie tym większy, że podkład nałożony tym pędzlem wygląda GENIALNIE i chętnie bym zamówiła jeszcze jakieś egzemplarze na zapas, ale... no właśnie. Mam nadzieję, że to tylko jedna taka felerna sztuka. (Dodano 13.04.2017)
Wow! Review by Edyta
Cena
Jakość
Mega pędzel do nakładania różnych podkładów, od gęstych po płynne. Bije na głowę hakuro 50 i 50s. Dobrze sie myje, ale dlugo schnie (ze względu u na gęste włosie), ale za to co robi z podkładem wybaczam z calego serca. (Dodano 09.04.2017)
doskonały! Review by Magdalena
Cena
Jakość
Wróciłam po drugi pędzel, bo tak się z nim polubiliśmy! ;-) Od pewnego czasu już tylko po niego sięgam - do nakładania minerałów jest świetny, miękki, zbity, z dużą powierzchnią, co bardzo ułatwia i przyspiesza wpracowywanie kosmetyku. Podoba mi się też dość gruba rączka - pędzel doskonale leży dzięki temu w dłoni. No i jest ładny ;-D Wiadomo, też na to zwracamy uwagę ;-) (Dodano 07.04.2017)
rwelacyjny Review by Justyna
Cena
Jakość
Bardzo dobry pędzel do podkładów...nie zamienię na żaden inny...POLECEM (Dodano 02.04.2017)
ideał Review by marlena
Cena
Jakość
najlepszy pędzel jaki kiedykolwiek miałam.Odstawiłam beauty blendera.Podkład rozprowadza szybko,kosmetyk pięknie wygląda na twarzy.Wpracowuje go idealnie przedłużając trwałość.Cudownie trzyma się w ręku.Uwielbiam go. (Dodano 20.03.2017)
Pędzel doskonały Review by Anna
Cena
Jakość
Używam go do minerałów, doskonale się w tym sprawdza. Jest zbity dzięki czemu nie robi plam i pięknie rozciera a w dodatku jest niezwykle miękki. Charakteryzuje się dużą powierzchnią dzięki czemu podkład możemy nałożyć bardzo szybko. (Dodano 10.03.2017)
zdecydowanie na tak Review by Nikola
Cena
Jakość
pędzel idealnie sprawuje się w nakładaniu podkładu - nie rozmazuje go, nie robi smug - trzy ruchy i gotowe, jest też świetny do konturowania na mokro (na ciemno - nie rozjaśniania), dla mnie niezastąpiony :) (Dodano 09.03.2017)
Genialny Review by Marta
Cena
Jakość
Do minerałów jest idealny. Nie miałam lepszego :) (Dodano 07.03.2017)
Dobry Review by Aleksandra
Cena
Jakość
Nie używałam go do podkładów płynnych, więc nie wiem jak się sprawdza w tej roli. Kupiłam go z myślą o podkładach mineralnych i miałam wobec niego bardzo duże oczekiwania. Jest faktycznie bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Po kilkukrotnym myciu wygląda jak nowy. Minerały nim nałożone wyglądają pięknie.... Ale! Jedynie pierwsza, cienka warstwa. Przy nakładaniu drugiej, pędzel ma tendencję do ścierania już nałożonego produktu. Jest BARDZO mocno zbity, co powinno być jego zaletą, a niestety przy rozcieraniu minerałów okazuje się nieco problematyczne. Polecam albo stemplować, albo rozcierać niezwykle delikatnie i ostrożnie. To pędzel zdecydowanie dla osób preferujących duże krycie. Poza tym trzeba wziąć poprawkę na to, że trzeba się przyłożyć do mycia, żeby nie pozostawał niedoprany, i że dość długo schnie (znowu kwestia gęstości). Ale tak all in all, to dobry pędzel w dobrej cenie :) (Dodano 04.03.2017)
GENIALNY Review by Monika
Cena
Jakość
Może i ciężki i trochę gruby ale nic to ...jest genialny !!! Do tej pory preferowałam różnego rodzaju gąbeczki- blendery. Zachęcona przez koleżankę spróbowałam T2. Byłam bardzo zadowolona. Ale skuszona opiniami i wyglądem, i tym, że to kolekcja limitowana zakupiłam T22. Nie mogłam podjąć lepszej decyzji. Wpracowuje podkład, nawet płynny, idealnie w skórę. Zapewnia bardzo naturalny efekt, żadnych smug, maziajów. Zużywam zdecydowanie mniejszą ilość produktu niż dotychczas. Trzyma się nieskazitelnie na twarzy też dłużej. Może cięższy w ręce ale pracuje się szybciej i krócej :) Stałam się Haniomaniaczką i pędzloholiczką :) (Dodano 24.02.2017)
świetny Review by Agnieszka
Cena
Jakość
Pędzel jest bardzo dobry, najlepszy, jaki mam do podkładu mineralnego. Dwa ruchy i cała twarz pomalowana. Jest gęsty i zbity, a przy tym bardzo miły i miękki. Nie ze wszystkich pędzli jestem zadowolona, ale ten jest naprawdę wart swojej ceny. (Dodano 11.02.2017)
Cudo Review by Aleksandra
Cena
Jakość
Dotychczas moim ulubieńcem do nakładania podkładu była gąbeczka ale gdy użyłam tego pędzla to się to zmieniło. Po pierwsze I najważniejsze podkład rozprawadza pięknie, bez smug. Trzy ruchy tym cudem I gotowe. Jest to dla mnie wybawienie gdy na wykonanie makijażu mam mało czasu. Po drugie w ogóle nie pije podkładu, z czym miałam problem uzywajac gąbeczki. Polecam! (Dodano 10.02.2017)
bardzo fajny, tylko troche nieporeczny Review by Monika
Cena
Jakość
Jesli ktos, tak jak ja, lubi mocno zbite i dosyc duze pedzle do podkladu, to ten pedzel przypadnie mu do gustu. Myje sie bez problemu, jest porzadnie wykonany, na jakosc nie moge narzekac poki co, choc wiadomo, nie uzywam go na razie dlugo, bo dopiero co te pedzle sie pojawily. Jedyny minus, jak w tytule - pedzel ma gruby trzonek i nie jest tak poreczny w uzyciu jak pedzle z wezszym trzcionkiem, ale nie jest to jakis duzy dyskomfort. Pedzel moge polecic jeszcze z tego wzgledu, ze jest to unikat na polskim rynku - nie znam zadnego odpowiednika dla tego pedzla o takim ksztalcie, a w pedzlach siedze duzo, bo to moja mala obsesja ;) (Dodano 06.02.2017)
Rewelacja!!!!!!!!!!! Review by ewa
Cena
Jakość
Pędzel jest cudowny. Rozprowadza się nim podkład bez smug w kilkach chwil. Polecam z całego serducha. (Dodano 05.02.2017)
Rewelacja!!!!!!!!!!! Review by ewa
Cena
Jakość
Pędzel jest świetny! Nakłada się nim podkład bez smug w kilka chwil. Polecam!!!!!!!!!! (Dodano 05.02.2017)
Badziewie :( Review by Ewa
Cena
Jakość
Kupiłam 2 pędzle z limitowanej serii (T22 i T23) użyłam może z 5 razy i... rączki popękały. Obchodziłam się z nimi tak samo jak ze wszystkimi moimi pędzlami. To jest po prostu tandeta nie warta nawet tych kilku złotych. Za taka samą cenę można mieć pędzle Hakuro/Maestro/ Kozłowski/ kilku innych firm, których pędzle posiadam i żaden nie okazał się tak słabo wykonany. Nigdy więcej pędzli z tej firmy! (Dodano 31.01.2017)
Najlepszy do podkładu Review by Katarzyna
Cena
Jakość
Świetny pędzel! Zdecydowanie pobił uwielbiany dotąd przeze mnie pędzel do podkładu Zoevy, a cena 2 razy niższa :) podkład rozprowadzam dosłownie w kilka sekund, nie powstają żadne smugi. Włosie jest miękkie, bardzo gęste, nie "kradnie" podkładu. Świetnie też się sprawdza do kremowego bronzera, mam jeszcze zamiar go wypróbować do minerałów. Nie przepadam jedynie stemplować za jego pomocą podkładu, chyba ze względu na gęstość włosia i wielkość pędzla - po prostu jest to dla mnie nieco nieprzyjemne. (Dodano 31.01.2017)
staramy się zaprzyjaźnić Review by Karolina
Cena
Jakość
Pięknie rozprowadza produkt, natomiast trzonek jest w mojej ocenie za gruby, niewygodnie jest mi nie pracować.
Włosie rewelacyjne, (Dodano 30.01.2017)
Świetny. Review by Klara
Jakość
Cena
Wsoaniała jakość w stosunku do ceny. Pędzel zakupiłam do podkładu mineralnego. Pięknie i szybko go rozprowadza. Jest bardzo przyjemny dla twarzy, nie kłuje i łatwo nim stemplować.
Jedyny minus jaki dostrzegam to niezbyt poręczny trzonek. Jest jednak gruby i dość ciężki, ale myślę że to też kwestia przyzwyczajenia. (Dodano 22.01.2017)
Polecam :-) Review by Monika
Cena
Jakość
Pędzel mięciutki, bardzo łatwowo i szybko rozprowadza się nim podkład.Zdecydowanie polecam :-) (Dodano 18.01.2017)
Cuuudo :) Review by Katarzyna
Cena
Jakość
Zakochałam się w tym pędzlu. Świetnie się nim pracuje. Pięknie rozprowadza odkład. Strzał w dziesiątkę!!! (Dodano 17.01.2017)
Bardzo dobry, ale... Review by Natalia
Cena
Jakość
Pięknie wygląda, włosie miłe w dotyku, świetnie rozprowadza podkład mineralny, nie robi smug ani plam. Ale trzonek jest dla mnie za gruby i ciężki, niezbyt wygodnie mi się nim pracuje. Trzonek T23 jest idealny i dobrze się nim pracuje. Z T22 polubiłam się najmniej, pozostałe pędzle z tej kolekcji to rewelacja. (Dodano 14.01.2017)
Doskonały Review by Maria
Cena
Jakość
Jest to pędzel doskonały do nakładania podkładu, żadnych smug, efekt ultra naturalny, pięknie wprowadza podkład w skórę. Doskonały także do bronzera, do pudru. Czułam, że będzie świetny, ale że aż tak to się nie spodziewałam. Łatwo się czyści i w miarę szybko schnie. Włosia jest dużo, jest mega przyjemny. (Dodano 12.01.2017)
5/5 Review by An
Cena
Jakość
Bardzo miękkie włosie, ściśle "napakowane". Idealny do sypkich minerałów. Nadaje się do aplikacji pudru ruchem stemplującym. :) Polecam (Dodano 12.01.2017)
Justyna Review by Justyna
Cena
Jakość
pędzel rewelacja, nakłada się podkład świetnie,bez smug polecam bardzo . (Dodano 12.01.2017)

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub zarejestruj się