Witaj internauto!

0
Nie masz produktów w koszyku.

pędzle GlamBRUSH T21

More Views

pędzle GlamBRUSH T21

Krótki opis

T21

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 35,00 zł

Cena promocyjna: 25,00 zł

LUB

Szczegóły

Pędzel typu duo fibre (połączenie włosia syntetycznego oraz koziego farbowanego) w kształcie przypominający nasz bestsellerowy T13. Pędzel przez swój kształt i rozproszenie włosia stanowi idealną propozycje do nakładania i rozcierania konturu twarzy na mokro oraz na sucho (nawet przy bardzo mocno napigmentowanych produktach) oraz do aplikacji bardzo płynnych podkładów. Pędzle który pozwala uzyskać efekt air-brush.

Recenzje klientów

Nope! Review by Edyta
Jakość
Cena
Jak go wyciągnęłam z opakowania to wypadło 1/4 włosia... I dalej wypada. Dziwnie sztywny, ciężko nim nabrać bronzer lub róż. Nie wiem, czy do czegoś się będzie nadawał... (Dodano 24.03.2017)
świetny! Review by Agata
Jakość
Cena
Pędzel idealnie sprawdza się do konturowania twarzy na sucho jak i na mokro, pięknie rozciera produkt, pozostawia idealną mgiełkę koloru! Posiadam również pędzel T13 i obydwa są cudowne, jednak do konturowania na mokro wolę T21 :) Myślę, że T21 jest troszkę niedoceniony a naprawdę jest to pędzel wart zakupu! POLECAM! (Dodano 03.03.2017)
rewelacja Review by Małgorzata
Jakość
Cena
Pędzla T21 używam do konturowania twarzy na sucho i spełnia moje oczekiwania w 100%. Jest po prostu świetny. (Dodano 27.12.2016)
Super Review by Joanna
Jakość
Cena
Nakladam nim roz i rozswietlacz. Uwielbiam go. Idealnie rozprowadza riz ,rozswietlacz. Wykonanie super. Bardzo porzadny. Jestem bardzo zadowolona. Polecam. Brawo Haneczko!!!! (Dodano 19.12.2016)

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, zaloguj się lub zarejestruj się